Antonín Boubín Toňátko - Šeříky

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole A. Boubín Toňátko 58. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1903 - Mladá Boleslav - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

35098. Šeříky
Dražba ukončena:25.09.2019 19:56:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč