Antonín Boubín Toňátko

35098. Šeříky

popis: Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole A. Boubín Toňátko 58. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1903 - Mladá Boleslav - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

dražba ukončena: 25.09.2019 19:56:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč