Antonín Boubín Toňátko

35098. Šeříky

popis: Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole A. Boubín Toňátko 58. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1903 - Mladá Boleslav - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:56:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 07.08.2019 18:11:18 3045
600 Kč 20.07.2019 23:04:01 3502