Antonín Boubín Toňátko - Zasněžená chalupa

Olej na kartonu, 60x80 cm, signováno vpravo dole A. Boubín Toňátko, rám.

o autorovi: 1903 - Mladá Boleslav - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

7086. Zasněžená chalupa
Dražba ukončena:25.01.2017 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč