Antonín Boubín Toňátko - Ženy u zasněžené chalupy

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole A. Boubín 52. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu štítek.

o autorovi: 1903 - Mladá Boleslav - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

68477. Ženy u zasněžené chalupy
Dražba ukončena:31.10.2021 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč