Antonín Boubín Toňátko - Zima - Studenec

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole A. Boubín Toňátko, rám.

o autorovi: 1903 - Mladá Boleslav - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

13417. Zima - Studenec
Dražba ukončena:25.10.2017 18:24:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč