Antonín Boubín Toňátko - Zima na vsi

Olej na kartonu, 55x70 cm. Signováno vpravo dole A. Boubín Toňátko. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - Mladá Boleslav - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

29684. Zima na vsi
Dražba ukončena:27.03.2019 22:10:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč