Antonín Brunner - Andělská ukolébavka

Olej na plátně, 72x100 cm, signováno vlevo dole, datováno 1942, rám.

1881, Praha - 1958

1623. Andělská ukolébavka
Dražba ukončena:26.11.2014 21:02:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč