Antonín Brunner - Chaloupka

Olej na kartonu, 15x20 cm, signováno vpravo dole Ant. Brunner 1909, rám.

1881, Praha - 1958

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

3988. Chaloupka
Dražba ukončena:30.03.2016 20:27:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč