Antonín Brunner - Malí pocestní

Olej na plátně, průměr 40 cm, signováno vpravo dole, rám.

1881, Praha - 1958

Pozn.: Rám značně poškozen.

1712. Malí pocestní
Dražba ukončena:27.11.2014 19:37:36
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč