Antonín Brunner - Dostaveníčko u plotu

Olej na desce, 36x27 cm. Signováno vlevo dole Ant. Brunner 1941. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Praha - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

49302. Dostaveníčko u plotu
Dražba ukončena:01.10.2020 19:58:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč