Antonín Brunner - Partie u Hostivic

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x24 cm. Signováno vlevo dole Ant. Brunner. Rámováno.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1881, Praha - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

153901. Partie u Hostivic
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 22.01.2026 23:21:06 15031