Antonín Chittussi

15710. Podvečer u rybníka

popis: Olej na dřevě, 14x30 cm, signováno vlevo dole A. Chittussi, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1847 - 1891

dražba ukončena: 25.01.2018 20:13:00

vyvolávací cena: 3 000 Kč

vydraženo za: 85 000 Kč