Karel Langer - Břízy na kraji cesty

Pastel, 43x57 cm. Signováno vpravo dole K. Langer. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1878, Jaroměř - 1947, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

106650. Břízy na kraji cesty
Dražba ukončena:10.12.2023 20:41:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč