Franz Urban - Z Itálie

Olej na plátně, 55x65 cm, signováno vpravo dole F. Urban, rám.

1894, Frankštát

Pozn.: Rám poškozen.

4388. Z Itálie
Dražba ukončena:31.03.2016 22:29:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč