Antonín Hudeček - Cesta

Akvarel, 16x19 cm. Signováno vpravo dole Ant. HUdeček. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 31 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152457. Cesta
Dražba ukončena:28.01.2026 21:46:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč