Antonín Hudeček - Horská krajina

Olej na kartonu, 34x46 cm. Signováno vpravo dole Ant.Hudeček. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152381. Horská krajina
Dražba ukončena:28.01.2026 20:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč