Antonín Hudeček - Horská krajina

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

49274. Horská krajina
Dražba ukončena:30.09.2020 22:33:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč