Antonín Hudeček - Na potoce Bělé

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 44x60 cm, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.
Žák AVU u profesorů Pirnera a Brožíka, poté studoval v Mnichově u Oty Seitze. V rané tvorbě byl figuralistou, tvořil i akty, později se stal především krajinářem. Na studijních cestách maloval moře. Mezi jeho náměty patřily i hory - Alpy, Nízké a Vysoké Tatry.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo
13876. Na potoce Bělé
Dražba ukončena:26.10.2017 21:25:03
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
19 000 Kč 26.10.2017 21:20:03 3114
18 000 Kč 26.10.2017 21:15:56 745
17 000 Kč 26.10.2017 21:15:13 3114
16 000 Kč 26.10.2017 21:14:48 745
15 000 Kč 26.10.2017 21:13:58 3114
14 000 Kč limit (26.10.2017 21:13:38) 2923
14 000 Kč limit (26.10.2017 21:13:39) 3114
13 000 Kč limit (26.10.2017 21:12:28) 2923
12 000 Kč limit (26.10.2017 21:11:57) 1016
12 000 Kč limit (26.10.2017 21:12:27) 1016
11 000 Kč limit (26.10.2017 21:11:30) 745
11 000 Kč limit (26.10.2017 21:11:31) 2923
9 000 Kč limit (26.10.2017 20:01:04) 745
8 500 Kč limit (26.10.2017 20:01:03) 244
6 500 Kč limit (25.10.2017 21:59:59) 244
6 000 Kč 24.10.2017 22:31:32 2352
5 500 Kč 03.10.2017 19:19:43 1109
5 000 Kč limit (02.10.2017 18:30:49) 1084
5 000 Kč limit (02.10.2017 18:30:50) 1109
4 000 Kč limit (02.10.2017 18:30:26) 1084
3 900 Kč limit (02.10.2017 18:30:25) 1109
2 500 Kč limit (02.10.2017 16:43:40) 1084
2 400 Kč 02.10.2017 16:43:41 2923
2 300 Kč limit (01.10.2017 0:28:52) 1084
2 200 Kč 01.10.2017 0:28:53 505
2 100 Kč limit (27.09.2017 19:15:34) 1084
2 000 Kč 27.09.2017 19:15:35 1277
1 900 Kč limit (24.09.2017 15:56:01) 1084
1 800 Kč 23.09.2017 15:08:20 1593
1 700 Kč 23.09.2017 10:32:22 849
1 600 Kč 23.09.2017 4:53:53 1277
1 500 Kč 23.09.2017 3:20:36 2352