Antonín Hudeček - U lesa

Olej na kartonu, 33x45 cm, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, rám.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

11761. U lesa
Dražba ukončena:28.06.2017 20:34:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč