Antonín Hudeček - Vesnice

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 50x65 cm, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.
Žák AVU u profesorů Pirnera a Brožíka, poté studoval v Mnichově u Oty Seitze. V rané tvorbě byl figuralistou, tvořil i akty, později se stal především krajinářem. Na studijních cestách maloval moře. Mezi jeho náměty patřily i hory - Alpy, Nízké a Vysoké Tatry.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

vydraženo
11910. Vesnice
Dražba ukončena:29.06.2017 18:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 000 Kč 29.06.2017 17:55:32 412
6 500 Kč 29.06.2017 9:26:52 1403
6 000 Kč 28.06.2017 20:36:08 2178
5 500 Kč limit (28.06.2017 20:36:02) 529
5 000 Kč 28.06.2017 20:36:03 2178
4 900 Kč limit (28.06.2017 20:35:56) 529
4 800 Kč 28.06.2017 20:35:57 2178
4 700 Kč limit (28.06.2017 20:35:50) 529
4 600 Kč 28.06.2017 20:35:51 2178
4 500 Kč limit (28.06.2017 20:35:43) 529
4 400 Kč 28.06.2017 20:35:44 2178
4 300 Kč limit (28.06.2017 20:35:16) 529
4 200 Kč 28.06.2017 20:35:17 2178
4 100 Kč limit (11.06.2017 15:10:21) 529
4 000 Kč limit (11.06.2017 15:10:20) 121
3 800 Kč limit (11.06.2017 15:10:05) 121
3 700 Kč 11.06.2017 15:10:06 529
3 600 Kč limit (11.06.2017 15:09:58) 121
3 500 Kč 11.06.2017 15:09:59 529
3 400 Kč limit (11.06.2017 11:54:31) 121
3 300 Kč limit (11.06.2017 11:53:49) 529
3 200 Kč 11.06.2017 11:53:50 121
3 100 Kč limit (10.06.2017 14:15:11) 529
3 000 Kč limit (10.06.2017 14:15:10) 121
2 000 Kč limit (09.06.2017 20:10:21) 121
1 900 Kč 07.06.2017 23:21:18 529
1 800 Kč 05.06.2017 11:36:15 2545
1 700 Kč 03.06.2017 14:02:12 1852
1 600 Kč 02.06.2017 22:31:22 2693
1 500 Kč 02.06.2017 16:02:03 1252