Antonín Hudeček - Vzrostlé stromy u domu

Tempera. 33x38 cm. Signováno vpravo dole Ant. Hudeček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872, Loucká u Budyně nad Ohří - 1941, Častolovice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 400 000 Kč.

40897. Vzrostlé stromy u domu
Dražba ukončena:26.02.2020 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč