Olej na kartonu, 38x31 cm. Signováno vlevo dole Kameník. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1866 – 1959
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u V. Bukovace a F. Ženíška. Působil jako středoškolský profesor v Telči, Litovli a Prostějově. Tvořil drobné grafiky s krajinářskými a figurálními náměty, věnoval se také malbě krajiny a portrétů. Byl členem Sdružení výtvarných umělců hanáckých Reysek.