Antonín Kroča - Abstrakce zelenočervené

Olej na sololitu, 122x90 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 122 cm

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

93176. Abstrakce zelenočervené
Dražba ukončena:27.04.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč