Antonín Landa - Ve světnici

Olej na kartonu, 37x30 cm. Signováno vlevo dole Ant. Landa 38. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889 - 1968
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM v Praze u prof. Kysely, v Mnichově u Caspara, v Lipsku u Belweho a v Paříži u Laurence a Kupky. Studijní cestu podnikl do Alžíru. Malíř, grafik, keramik.

302101. Ve světnici
Dražba ukončena:11.11.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč