Antonín Mánes - Děvčátko u stromu

Litografie, 31x23 cm. Signováno vlevo dole v tisku Mánes 1827. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1784 - 1843

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 800 000 Kč

26453. Děvčátko u stromu
Dražba ukončena:16.01.2019 21:11:29
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč