Antonín Mánes

49148. Pasáček

popis: Akvarel, 32x40 cm. Signováno vpravo dole A. Mánes 1834 Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. V papíře místy skvrnky.

o autorovi: 1784 - 1843

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 800 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 20:52:09

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 39 000 Kč