Antonín Mánes - Skica chlívku

Kresba tužkou, 22x30 cm. Nesignováno. Pasparta. Vzadu štítek Waldesovy obrazárny s evidenčním číslem 1555. Pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1784 - 1843

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 800 000 Kč

58248. Skica chlívku
Dražba ukončena:15.04.2021 20:20:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč