Antonín Mánes - Studie stromů

Lept, 30x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku A. Mánes 1830. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1784 - 1843

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 800 000 Kč

28561. Studie stromů
Dražba ukončena:14.03.2019 20:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč