Antonín Michalčík

48408. Dlouhá šedá zeď

popis: Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Michalčík. Rámováno.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:43:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč