Antonín Michalčík - Dlouhá šedá zeď

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Michalčík. Rámováno.

o autorovi: 1914 - 1998
Narodil se v Užhorodě. Studoval kreslení na ČVUT u prof. Boudy a Blažíčka, později Dějiny umění na FFUK. Sám pedagogicky působil na pražské Střední uměleckoprůmyslové škole. Ve své volné tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

48408. Dlouhá šedá zeď
Dražba ukončena:26.08.2020 19:48:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč