Antonín Michalčík - Zasněná

Olej na kartonu, 47x37 cm. Signováno vpravo dole Michalčík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Jedná se o ranou práci autora.

o autorovi: 1914 - 1998
Narodil se v Užhorodě. Studoval kreslení na ČVUT u prof. Boudy a Blažíčka, později Dějiny umění na FFUK. Sám pedagogicky působil na pražské Střední uměleckoprůmyslové škole. Ve své volné tvorbě se věnoval malbě a také knižním ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

63655. Zasněná
Dražba ukončena:26.08.2021 20:54:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč