Antonín Militký - Podzimní les

Olej na plátně 68x65 cm, signováno vpravo dole Militký, rám.

1901, Kotzmany v Bukovině - 1955
Student UMPRUM v Praze (1920-1923), poté žák filosofické fakulty Karlovy univerzity (1923-1924). Studia uzavřel na ČVÚT v Praze (1924-1925). Malíř figurálních obrazů, krajin a květin. Hojně vystavoval na našem území.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

4755. Podzimní les
Dražba ukončena:26.05.2016 18:13:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč