Antonín Militký - Růže

Olej na plátně, 50x62 cm, signováno vpravo dole Militký 1942, rám.

1901, Kotzmany v Bukovině - 1955
Student UMPRUM v Praze (1920-1923), poté žák filosofické fakulty Karlovy univerzity (1923-1924). Studia uzavřel na ČVÚT v Praze (1924-1925). Malíř figurálních obrazů, krajin a květin. Hojně vystavoval na našem území.

Pozn.: Rám poškozen.

2081. Růže
Dražba ukončena:26.03.2015 21:07:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč