Olej na plátně, 50x62 cm, signováno vpravo dole Militký 1942, rám.
1901, Kotzmany v Bukovině - 1955
Student UMPRUM v Praze (1920-1923), poté žák filosofické fakulty Karlovy univerzity (1923-1924). Studia uzavřel na ČVÚT v Praze (1924-1925). Malíř figurálních obrazů, krajin a květin. Hojně vystavoval na našem území.
Pozn.: Rám poškozen.