Olej na plátně, 36x47 cm. Signováno vpravo dole Militký 1942. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1901 - ?
Malíř. Studoval na UMPRUM v Praze, na FF UK v Praze a na ČVUT v Praze. Byl profesorem na reálném gymnáziu v Kostelci n. Orlicí. Maloval krajiny, květiny a figurální obrázky, kreslil pro Moravsko-slezský deník.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč