Olej na plátně, 45x70 cm. Signováno vpravo dole Militký 1937. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1901 - ?
Malíř. Studoval na UMPRUM v Praze, na FF UK v Praze a na ČVUT v Praze. Byl profesorem na reálném gymnáziu v Kostelci n. Orlicí. Maloval krajiny, květiny a figurální obrázky, kreslil pro Moravsko-slezský deník.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč