Olej na plátně. 41x51 cm Signováno vpravo dole Militký. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
o autorovi: 1901 - ?
Malíř. Studoval na UMPRUM v Praze, na FF UK v Praze a na ČVUT v Praze. Byl profesorem na reálném gymnáziu v Kostelci n. Orlicí. Maloval krajiny, květiny a figurální obrázky, kreslil pro Moravsko-slezský deník.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč