Antonín Militký - Šeříky ve váze

Olej na plátně, 40x35 cm. Signováno vpravo dole Militký 1949. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - ?
Malíř. Studoval na UMPRUM v Praze, na FF UK v Praze a na ČVUT v Praze. Byl profesorem na reálném gymnáziu v Kostelci n. Orlicí. Maloval krajiny, květiny a figurální obrázky, kreslil pro Moravsko-slezský deník.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

36876. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:31.10.2019 22:49:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč