Antonín Pelc - Casablanca

Olej na sololitu, 40x48 cm, signováno vlevo dole Pelc 41, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

12208. Casablanca
Dražba ukončena:20.09.2017 18:21:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:22 000 Kč