Antonín Pelc

12208. Casablanca

popis: Olej na sololitu, 40x48 cm, signováno vlevo dole Pelc 41, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:00:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč