Antonín Pelc

12208. Casablanca

popis: Olej na sololitu, 40x48 cm, signováno vlevo dole Pelc 41, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:21:47

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 22 000 Kč