Antonín Pelc - Náš tatínek má tasemnici

Kombinovaná technika, 26x31 cm. Signováno vpravo dole Pelc. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Razítko Vilímkovy galerie. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

56069. Náš tatínek má tasemnici
Dražba ukončena:24.02.2021 20:09:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč