Antonín Pelc - Plachetnice v přístavu

Olej na kartonu, 25x42 cm, signováno vlevo dole Pelc 44, rám.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

16581. Plachetnice v přístavu
Dražba ukončena:28.02.2018 19:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč