Antonín Pelc - Stavení

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Pelc 56. Rámováno.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

57275. Stavení
Dražba ukončena:31.03.2021 21:43:54
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:39 000 Kč