Antonín Pelc - Šuhaj

Kombinovaná technika, 33x30 cm. Signováno vpravo dole Pelc 1936. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

48456. Šuhaj
Dražba ukončena:26.08.2020 20:52:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč