Antonín Pelc - Z Orientu

Akvarel, 43x59 cm. Signováno vlevo dole A. Pelc 1941. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
107065. Z Orientu
Dražba ukončena:13.12.2023 22:53:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč