Antonín Pelc - Zátiší

Olej na kartonu, 36x54 cm. Signováno vlevo dole Pelc 62. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1895 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
104238. Zátiší
Dražba ukončena:26.10.2023 22:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč