Antonín Procházka - Dívka s amforou

Patinovaná sádra, celková výška 41 cm. Signováno na podstavci Ant. Procházka.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908

86911. Dívka s amforou
Dražba ukončena:07.12.2022 20:07:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč