Antonín Procházka - Dívka s amforou

Patinovaná sádra, celková výška: 41 cm. Signováno Ant. Procházka.

Pozn.: Pozdější odlitek. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1908

99071. Dívka s amforou
Dražba ukončena:26.07.2023 20:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč