Antonín Slavíček - okruh - Břízy u cesty

Olej na plátně, 115x180 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám přetřen, malba mírně poškozena.
Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem.

1295. Břízy u cesty
Dražba ukončena:02.06.2014 22:52:18
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:34 000 Kč