Julius Mařák - Na pastvě

Lept, 17x11 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen, papír poškozen.

o autorovi: 1832 - 1899

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 500 000 Kč

43067. Na pastvě
Dražba ukončena:16.04.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč