Antonín Smutný - Kytice

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole A. Smutný 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

308026. Kytice
Dražba ukončena:23.03.2021 20:32:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč