Antonín Waldhauser

49088. Husitské vojsko po bitvě

popis: Kombinovaná technika, 15x18 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1835 - 1913
Narodil se ve Vodňanech. Studoval nejprve na pražské a poté na vídeňské AVU. Podnikal četné cesty po Evropě. Věnoval se hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 11 000 Kč