Antonín Waldhauser - Husitské vojsko po bitvě

Kombinovaná technika, 15x18 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1835 - 1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč.

49088. Husitské vojsko po bitvě
Dražba ukončena:30.09.2020 19:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč