Antonín Waldhauser - Plachetnice

Kombinovaná technika, 18x12 cm. Monogramováno vpravo dole AW. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. V papíře skvrnky.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1835 - 1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
90039. Plachetnice
Dražba ukončena:12.02.2023 20:20:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč