Antonín Waldhauser - Před domem

Olej na dřevě, 35x26 cm. Signováno vpravo dole Ant. Waldhauser. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu razítko a číslo.

o autorovi: 1835 - 1913

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 470 000 Kč.

49384. Před domem
Dražba ukončena:01.10.2020 20:39:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč